Noclegi w komfortowych domkach nad brzegiem Narwi na Podlasiu

Thank you

Otrzymaliśmy już twoją rezerwację.

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu.

Zapoznaj się z poniższymi warunkami korzystania z naszego hotelu.

Płatność: Pełna opłata za pobyt jest wymagana przy odprawie. Alternatywnie, potrzebujemy wydruk karty kredytowej, aby zabezpieczyć płatności w późniejszym czasie w trakcie pobytu. Zostaniesz powiadomiony o tym, kiedy dokonasz rezerwacji. Czeki podróżne, czeki osobiste lub gotówka w walutach obcych nie są akceptowane do zapłaty.

Potwierdzenia: Potwierdzenia otrzymane e-mailem lub faksem zostaną przetworzone i potwierdzone przez nasze biuro rezerwacji w ciągu 24 godzin. Rezerwację uważa się za prowizoryczną, dopóki hotel nie potwierdzi przyjęcia rezerwacji. Potwierdzamy rezerwację e-mailem lub faksem, podając szczegóły rezerwacji.

Anulowanie: Anulowanie i zmiany muszą zostać dokonane na piśmie (np. E-mail lub faks). Nie akceptujemy anulowania rezerwacji ani rezerwacji telefonicznie lub osobiście. Zatwierdzoną rezerwację można anulować lub zmienić na 3 pełne dni przed planowaną datą przyjazdu (na przykład, jeśli zarezerwujesz na 25 czerwca masz czas do północy czasu włoskiego w dniu 21 czerwca, aby anulować bez żadnych opłat). W przypadku nie przybycia w dniu (niedojazdu) lub odwołania (lub zmiany) na mniej niż 3 dni i do 1 dnia przed przyjazdem, karta kredytowa zostanie obciążona kwotą za pierwszą noc. Ta opłata za kartę jest karą, a nie opłatą, nie jest możliwe zajęcie pokoju. Od dnia przyjazdu rezerwacja nie może zostać anulowana lub zmieniona, a pełna opłata za liczbę nocy potwierdzoną w momencie rezerwacji zostanie obciążona kosztami. Rezerwacje dokonane na mniej niż 3 dni przed datą przyjazdu nie mogą zostać anulowane lub zmienione.

 

 

Ładowanie